Detail zprávy
23.09.2013 FRYMÍK V MŠ

Podle fotografií poznáte, že naši mateřskou školu navštívil kamarád, který se jmenuje Frymík.  A proč Frymík? Protože se narodil v našem městě Frýdku – Místku. A že vypadá jako šachová figurka? Máte pravdu! Lektoři šachové školy z SVČ Klíč společně s touto věží nás přišli seznámit s šachovou hrou, která je vhodná již pro děti předškolního věku. Děti neskrývaly nadšení z pohádky a některé z nich se dokonce pokusí tuto hru v šachovém kroužku naučit.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka