23.09.2013 FRYMÍK V MŠ

Podle fotografií poznáte, že naši mateřskou školu navštívil kamarád, který se jmenuje Frymík.  A proč Frymík? Protože se narodil v našem městě Frýdku – Místku. A že vypadá jako šachová figurka? Máte pravdu! Lektoři šachové školy z SVČ Klíč společně s touto věží nás přišli seznámit s šachovou hrou, která je vhodná již pro děti předškolního věku. Děti neskrývaly nadšení z pohádky a některé z nich se dokonce pokusí tuto hru v šachovém kroužku naučit.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»