Detail zprávy
23.09.2013 FRYMÍK V MŠ

Podle fotografií poznáte, že naši mateřskou školu navštívil kamarád, který se jmenuje Frymík.  A proč Frymík? Protože se narodil v našem městě Frýdku – Místku. A že vypadá jako šachová figurka? Máte pravdu! Lektoři šachové školy z SVČ Klíč společně s touto věží nás přišli seznámit s šachovou hrou, která je vhodná již pro děti předškolního věku. Děti neskrývaly nadšení z pohádky a některé z nich se dokonce pokusí tuto hru v šachovém kroužku naučit.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka