07.10.2013 DRAKIÁDA

Co by to bylo za podzim bez pouštění draků? I my jsme se jedno říjnové pondělí sešli s dětmi a rodiči a vydali se společně pouštět draky na bývalé dožínkové hřiště do Starého Města. Co na tom, že se počasí rozhodlo nám to trošku zkomplikovat a vítr se nám schoval někde do korun stromů? Snažily se děti, tatínkové, maminky a zřejmě i samotní draci, protože i v tom „bezvětří“ se nám jich nakonec pěkná řádka vznesla do vzduchu. Sluníčko nám nesvítilo jen z oblohy, ale usadilo se i na tvářích spokojených dětí a dospělých. Děkujeme všem za pěkné odpoledne a těšíme se na další společné akce.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ