Detail zprávy
18.10.2013 VÝSTAVA EXOTICKÉHO PTACTVA

V pátek 18. září jsme se s našimi nejstaršími dětmi, „předškoláky“, vypravili na Zámecké náměstí do Frýdku, abychom navštívili výstavu exotických ptáků. Bylo nás trochu více, a tak jsme se rozdělili do dvou skupin a postupně se vystřídali na dvou expozicích. Na zámku jsme si prohlédli exponáty medvěda, vlka, rysa a dalších živočichů na výstavě s názvem Beskydy – země šelem. Podívali jsme se také do zámecké zahrady. V Domě chovatelů jsme obdivovali překrásné exotické ptáky - papoušky, andulky, zebřičky, korely apod. Nemohli jsme se odtrhnout od té pestrobarevné krásy a chvílemi nám až zaléhaly uši z křiku, který ze sebe dokázali ti milí ptáčkové vyloudit. Do školky jsme si přinesli památku na příjemně strávené dopoledne – pravá paví péra.


ZPRÁVY

27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
25.06.2019

KOŤÁTKA NA VÝLETĚ

13 fotografie
celá zpráva »»
21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka