Detail zprávy
18.10.2013 VÝSTAVA EXOTICKÉHO PTACTVA

V pátek 18. září jsme se s našimi nejstaršími dětmi, „předškoláky“, vypravili na Zámecké náměstí do Frýdku, abychom navštívili výstavu exotických ptáků. Bylo nás trochu více, a tak jsme se rozdělili do dvou skupin a postupně se vystřídali na dvou expozicích. Na zámku jsme si prohlédli exponáty medvěda, vlka, rysa a dalších živočichů na výstavě s názvem Beskydy – země šelem. Podívali jsme se také do zámecké zahrady. V Domě chovatelů jsme obdivovali překrásné exotické ptáky - papoušky, andulky, zebřičky, korely apod. Nemohli jsme se odtrhnout od té pestrobarevné krásy a chvílemi nám až zaléhaly uši z křiku, který ze sebe dokázali ti milí ptáčkové vyloudit. Do školky jsme si přinesli památku na příjemně strávené dopoledne – pravá paví péra.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka