01.01.1970

Tentokrát jsme se vydali za pohádkou my, a to přímo mezi děti do školy. Žáci I. stupně 11. ZŠ nás pozvali na své divadelní představení O perníkové chaloupce. Byla to ale pohádka trošku jiná, než všichni známe. Hrály děti dětem, zazněly líbivé písničky a vystoupení se odehrálo v pro nás lákavém školním prostředí. To vše na naše malé diváky zapůsobilo natolik, že seděli s pusinkami otevřenými a na závěr vystupující herce odměnili opravdu velkým potleskem. Rádi si podobný zážitek zopakujeme.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»