05.12.2013 MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA v Mateřídoušce

Dlouho očekávaný den nastal 5. prosince 2013.Děti to neměly snadné.Aby dostaly svůj vytoužený balíček od Mikuláše,( který vyrazil  s čertem, aby se děti moc nebály) musely zazpívat pěkné písničky.A protože jsou u nás samé hodné děti, svou sladkost dostalo každé z nich. Na ty, které se Mikulášské nadílky nemohly zúčastnit, čeká jejich balíček ve školce. Mikuláš i čert slíbili, že se příští rok sejdeme znovu a strávíme společně pěkné odpoledne stejně jako letos.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»