Detail zprávy
05.12.2013 MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA v Mateřídoušce

Dlouho očekávaný den nastal 5. prosince 2013.Děti to neměly snadné.Aby dostaly svůj vytoužený balíček od Mikuláše,( který vyrazil  s čertem, aby se děti moc nebály) musely zazpívat pěkné písničky.A protože jsou u nás samé hodné děti, svou sladkost dostalo každé z nich. Na ty, které se Mikulášské nadílky nemohly zúčastnit, čeká jejich balíček ve školce. Mikuláš i čert slíbili, že se příští rok sejdeme znovu a strávíme společně pěkné odpoledne stejně jako letos.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka