17.12.2013 ZPÍVÁNÍ U VÁNOČNÍHO STROMU na místeckém náměstí

17. prosince jsme se s dětmi a jejich rodiči vypravili na místecké náměstí Svobody, abychom si zazpívali u vánočního stromu a podpořili tak sbírku, konající se na dobročinné účely.
Všichni přítomní si užívali kouzelnou atmosféru Vánoc na vyzdobeném náměstí. Děti byly oceněny srdečným potleskem posluchačů, kterým zpříjemnily předvánoční odpoledne, nechyběla ani malá sladkost, která je potěšila. Tak a teď už Vánoce mohou opravdu přijít!

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»