19.03.2014 STAVĚLI JSME SNĚHULÁKY PRO AFRIKU

Žádáme vás o hlasování pro našeho "sněhuláka" (viz poslední fotografie v této zprávě), kterého najdete na odkaze: https://www.facebook.com/snehulaciproafriku

Naše pořadové číslo je 131.
Svým hlasem oceníte a podpoříte výtvarné snažení dětí, ale také pomůžete dětem v Africe ke vzdělání.

Děkujeme.

...   Ve dnech 27. a  28.1 2014 se uskutečnila akce „Stavíme sněhuláky pro Afriku.“ Protože sněhové  podmínky  nebyly  ideální, zvolili jsme náhradní variantu a vyrobili sněhuláky z papíru. Fotografie  budou umístěny na www.snehulaciproafriku.cz. Vybranou finanční  částku jsme zaslali na konto "KOLA PRO AFRIKU". Máme dobrý pocit, že i malý obnos může pomoci těm, kteří to potřebují.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»