Detail zprávy
06.03.2014 KNIHA A JÁ - výtvarná soutěž

I naše Mateřská škola se zúčastnila již XXIII. ročníku výtvarné soutěže s názvem „Kniha a já,“ kterou vyhlásil Dům dětí a mládeže ve Znojmě. I v letošním roce je součástí projektu „ Děti malují pro konto BARIÉRY.“ A protože i my rozvíjíme u dětí čtenářskou gramotnost a vedeme je ke správnému vztahu ke knížkám, rozhodli jsme se svoje zážitky a pocity namalovat. Posuďte sami, jak se dětem obrázky povedly.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka