Detail zprávy
27.03.2014 NA NÁVŠTĚVĚ V KNIHOVNĚ

V březnu – měsíci knihy - jsme se s dětmi vypravili na návštěvu knihovny na 11. ZŠ. Knížky máme velmi rádi, ve školce si z nich často čteme a prohlížíme jejich obrázky.
Paní knihovnice nám nejprve představila nové a oblíbené dětské knížky, povyprávěla několik zajímavých knižních příběhů a poté nás provedla po knihovně, aby nás seznámila s tím, jakým způsobem jsou zde knihy uloženy. Děti si vybarvily omalovánku oblíbené pohádkové postavičky. A abychom neopouštěli knihovnu jen tak s holýma rukama, půjčili jsme si do mateřské školy knížky, které nás zaujaly, a jejich příběhy si budeme číst před odpoledním odpočíváním.
V dnešní uspěchané době plné techniky a počítačů by se měli lidé umět na chvíli zastavit a vychutnat krásu tištěného slova. Doufáme, že podobné aktivity pomohou alespoň u některých dětí probudit celoživotní lásku k literatuře.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka