Detail zprávy
27.03.2014 NA NÁVŠTĚVĚ V KNIHOVNĚ

V březnu – měsíci knihy - jsme se s dětmi vypravili na návštěvu knihovny na 11. ZŠ. Knížky máme velmi rádi, ve školce si z nich často čteme a prohlížíme jejich obrázky.
Paní knihovnice nám nejprve představila nové a oblíbené dětské knížky, povyprávěla několik zajímavých knižních příběhů a poté nás provedla po knihovně, aby nás seznámila s tím, jakým způsobem jsou zde knihy uloženy. Děti si vybarvily omalovánku oblíbené pohádkové postavičky. A abychom neopouštěli knihovnu jen tak s holýma rukama, půjčili jsme si do mateřské školy knížky, které nás zaujaly, a jejich příběhy si budeme číst před odpoledním odpočíváním.
V dnešní uspěchané době plné techniky a počítačů by se měli lidé umět na chvíli zastavit a vychutnat krásu tištěného slova. Doufáme, že podobné aktivity pomohou alespoň u některých dětí probudit celoživotní lásku k literatuře.


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka