Detail zprávy
07.04.2014 SVĚTOVÝ DEN ZDRAVÍ

U příležitosti Světového dne zdraví jsme na jednotlivých třídách uspořádali Módní přehlídku dětí se soutěží „O nejvtipnější vhodný oděv do lesa, který by nás ochránil před klíšťaty“. Jak byli děti i jejich rodiče nápadití, můžete posoudit sami nahlédnutím do naší fotogalerie. Fotky nejvtipnějších převleků pošleme do Státního zdravotního ústavu, jenž soutěž vyhlásil.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka