Detail zprávy
08.04.2014 LOUTNIČKA 2014 - soutěž v sólovém zpěvu

     Loutnička – to je název soutěže v sólovém zpěvu lidových písní, kterou každoročně pořádá   8. základní škola ve Frýdku-Místku. Loutnička se konala 1. dubna a za naši mateřskou školu se jí zúčastnila Barunka Plevková ze třídy Koťátko. Protože zazpívala opravdu moc dobře, umístila se ve své kategorii na 3. místě. Barunka vystoupila s písněmi  Až já budu velká a Kočka leze dírou. Zasloužila si nejen srdečný potlesk, ale také medaili, diplom, krásnou pohádkovou knihu, CD a další drobné odměny. Nejúspěšnější zpěváčci si mohli zazpívat s doprovodem cimbálové muziky na Koncertě vítězů, který se konal v pátek 11. 4. 2014 v sále Základní umělecké školy v Místku.

Barunko, blahopřejeme!


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka