Detail zprávy
20.06.2014 ZAHRADNÍ SLAVNOST

Přípravy na zahradní slavnost, při které se naše mateřská škola každoročně loučí s budoucími prvňáčky, trochu pokazila zpráva o onemocnění balónkového klauna. A nebyl to jediný mráček, který se před jejím uskutečněním objevil. V pátek 20. června se počasí začalo chovat velmi nevyzpytatelně. Přesto se však nakonec všechno vydařilo na jedničku. Vystoupení budoucích školáků v pohybové skladbě Stromy z hudební dílny Z. Svěráka a J. Uhlíře a veselá pohybová improvizace všech dětí z naší mateřské školy ve skladbě Hnízda od E. Hradeckého byly odměněny zaslouženým potleskem. Zazněla hymna školky s názvem Mateřídouška i písnička o nadcházejících prázdninách. Konalo se také tradiční pasování školáků a předání knížek, ze kterých si už brzy budou číst…
     A pak už byla zábava v plném proudu. Děti si pořádně zasportovaly při soutěžích s připravenými odměnami a vyřádily se na skákacím hradu. Nechybělo ani grilování párků a  bohatá nabídka sladkých moučníků, o kterou se postaraly maminky dětí. Teprve když všechno končilo, začaly padat první kapky deště.
     Všem rodičům, kteří nám pomohli s organizací zahradní slavnosti, moc děkujeme. A teď už si zbývá jen přát, aby prázdniny byly stejně báječné jako závěr roku v Mateřídoušce.


ZPRÁVY

27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
25.06.2019

KOŤÁTKA NA VÝLETĚ

13 fotografie
celá zpráva »»
21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka