Detail zprávy
05.11.2014 BESEDA S MYSLIVCEM

Lesní pedagog přichází do naší mateřské školy vždy na podzim. Je to mladý pan myslivec, který dobře rozumí lesu a jeho obyvatelům. Letos přišli myslivci dva, stejně jako loni, a s nimi moc hodná a poslušná fenka loveckého kokršpaněla jménem Aranka. Mohli jsme si ji i pohladit za to, jak pěkně plní příkazy svého pána.
Užili jsme si s myslivci opravdu zajímavé chvíle. Ukázali nám různé druhy paroží, liščí kožešinu, obrázky lesní zvěře. Poslouchali jsme zvuky vábniček a vyprávění o práci myslivců, o tom, co potřebuje les, aby byl zdravý, jak je třeba starat se o zvířátka, aby přežila zimu, a jak jim můžeme pomoci my lidé. A my pomáháme! Nasbírali jsme pro ně spousty kaštanů, žaludů i suchého pečiva. Tak ať si v zimě pochutnají!


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka