Detail zprávy
28.11.2014 KLAUN TÚTÚ V MATEŘÍDOUŠCE

Klauni si většinou dělají legraci ze všeho kolem sebe. S klaunem Tútú jsme se sice hodně nasmáli, ale jenom švanda to nebyla. Ve svém programu nás učil brát naši bezpečnost v silničním provozu opravdu vážně. Najednou jsme se všichni stali účastníky veselých i vážnějších scének, ve kterých hrály hlavní role bezpečnostní pásy, naše oblíbená jízda na koloběžce, chování na parkovišti a na dětském hřišti i ochranné reflexní materiály. A protože nás naše paní učitelky provázejí dopravní výchovou ve školce často, překvapili jsme klauna tím, co všechno už známe. Milý pane klaune Tútú, bylo nám s Vámi veselo, i když to byla legrace o docela vážných a důležitých věcech…


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka