Detail zprávy
28.11.2014 KLAUN TÚTÚ V MATEŘÍDOUŠCE

Klauni si většinou dělají legraci ze všeho kolem sebe. S klaunem Tútú jsme se sice hodně nasmáli, ale jenom švanda to nebyla. Ve svém programu nás učil brát naši bezpečnost v silničním provozu opravdu vážně. Najednou jsme se všichni stali účastníky veselých i vážnějších scének, ve kterých hrály hlavní role bezpečnostní pásy, naše oblíbená jízda na koloběžce, chování na parkovišti a na dětském hřišti i ochranné reflexní materiály. A protože nás naše paní učitelky provázejí dopravní výchovou ve školce často, překvapili jsme klauna tím, co všechno už známe. Milý pane klaune Tútú, bylo nám s Vámi veselo, i když to byla legrace o docela vážných a důležitých věcech…


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka