04.12.2014 MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

K nezbytným zimním prožitkům patří také návštěva Mikuláše s čertem. Letos přišli 4. prosince odpoledne a my jsme se na ně pečlivě připravovali. Že nevíte jak? Naučili jsme se pěkné písničky a byli jsme hodní, abychom náhodou neskončili v čertově pytli. A že se bojíte čerta? Ale ne, našeho jste se opravdu bát nemuseli. I když vypadal hrůzostrašně, nikoho si do peklíčka neodnesl a moc se mu u nás líbilo. Potěšil děti balíčkem plným sladkostí a ovoce. Těšíme se zase za rok na další setkání.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»