Detail zprávy
04.12.2014 MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

K nezbytným zimním prožitkům patří také návštěva Mikuláše s čertem. Letos přišli 4. prosince odpoledne a my jsme se na ně pečlivě připravovali. Že nevíte jak? Naučili jsme se pěkné písničky a byli jsme hodní, abychom náhodou neskončili v čertově pytli. A že se bojíte čerta? Ale ne, našeho jste se opravdu bát nemuseli. I když vypadal hrůzostrašně, nikoho si do peklíčka neodnesl a moc se mu u nás líbilo. Potěšil děti balíčkem plným sladkostí a ovoce. Těšíme se zase za rok na další setkání.


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka