Detail zprávy
04.12.2014 MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

K nezbytným zimním prožitkům patří také návštěva Mikuláše s čertem. Letos přišli 4. prosince odpoledne a my jsme se na ně pečlivě připravovali. Že nevíte jak? Naučili jsme se pěkné písničky a byli jsme hodní, abychom náhodou neskončili v čertově pytli. A že se bojíte čerta? Ale ne, našeho jste se opravdu bát nemuseli. I když vypadal hrůzostrašně, nikoho si do peklíčka neodnesl a moc se mu u nás líbilo. Potěšil děti balíčkem plným sladkostí a ovoce. Těšíme se zase za rok na další setkání.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka