Detail zprávy
08.12.2014 VYSTOUPENÍ U VÁNOČNÍHO STROMU

Letošní vystoupení našich dětí u vánočního stromu v Místku doprovázely dešťové kapky. Nikomu však nevadily. Dětské hlásky znějící vánočně vyzdobeným náměstím měly v sobě radost z očekávání nejkrásnějších svátků v roce. Všem dospělým, kteří podpořili tradiční akci určenou k charitativním účelům, tímto děkujeme za doprovod dětí i za potlesk, který byl zasloužený stejně jako sladké odměny od pořadatelů i rodičovského doprovodu. A teď už by to chtělo místo deště pořádnou sněhovou nadílku…


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka