Detail zprávy
08.12.2014 VYSTOUPENÍ U VÁNOČNÍHO STROMU

Letošní vystoupení našich dětí u vánočního stromu v Místku doprovázely dešťové kapky. Nikomu však nevadily. Dětské hlásky znějící vánočně vyzdobeným náměstím měly v sobě radost z očekávání nejkrásnějších svátků v roce. Všem dospělým, kteří podpořili tradiční akci určenou k charitativním účelům, tímto děkujeme za doprovod dětí i za potlesk, který byl zasloužený stejně jako sladké odměny od pořadatelů i rodičovského doprovodu. A teď už by to chtělo místo deště pořádnou sněhovou nadílku…


ZPRÁVY

10.07.2019

MŠ MATEŘÍDOUŠKA ZÍSKALA CERTIFIKÁT - ZDRAVÁ ŠKOLNÍ JÍDELNA

4 fotografie
Dne 10. července vedení MŠ a školní jídelny převzalo certifikát  - ZDRAVÁ celá zpráva »»
28.06.2019

ZAHRADNÍ SLAVNOST V MATEŘÍDOUŠCE

29 fotografie
celá zpráva »»
27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka