Detail zprávy
08.12.2014 VYSTOUPENÍ U VÁNOČNÍHO STROMU

Letošní vystoupení našich dětí u vánočního stromu v Místku doprovázely dešťové kapky. Nikomu však nevadily. Dětské hlásky znějící vánočně vyzdobeným náměstím měly v sobě radost z očekávání nejkrásnějších svátků v roce. Všem dospělým, kteří podpořili tradiční akci určenou k charitativním účelům, tímto děkujeme za doprovod dětí i za potlesk, který byl zasloužený stejně jako sladké odměny od pořadatelů i rodičovského doprovodu. A teď už by to chtělo místo deště pořádnou sněhovou nadílku…


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka