Detail zprávy
10.12.2014 VÁNOČNÍ NOTA

Kouzlo vánočních svátků tradičně navozují sváteční melodie. Nejinak tomu bylo i letos na pěvecké soutěži Vánoční nota 2014, kterou každoročně pořádá 11. základní škola Jiřího z Poděbrad ve Frýdku-Místku. Jsme rádi, že se děti z naší mateřské školy této akce pravidelně zúčastňují. Také letos vystoupili předškolní zpěváci a zpěvačky na pódiu Nové scény Vlast a písněmi Čas vánoční, Rolničky zvoní a Půjdem spolu do Betléma přispěli k oslavě blížících se Vánoc. S odměnou na klíně pak mohly děti i se svými rodiči, kterým tímto děkujeme za doprovod a podporu akce, sledovat další pěvecké i taneční výstupy a zatleskat všem, díky kterým jsou nyní Vánoce zase o pár krůčků blíž.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka