Detail zprávy
10.12.2014 VÁNOČNÍ NOTA

Kouzlo vánočních svátků tradičně navozují sváteční melodie. Nejinak tomu bylo i letos na pěvecké soutěži Vánoční nota 2014, kterou každoročně pořádá 11. základní škola Jiřího z Poděbrad ve Frýdku-Místku. Jsme rádi, že se děti z naší mateřské školy této akce pravidelně zúčastňují. Také letos vystoupili předškolní zpěváci a zpěvačky na pódiu Nové scény Vlast a písněmi Čas vánoční, Rolničky zvoní a Půjdem spolu do Betléma přispěli k oslavě blížících se Vánoc. S odměnou na klíně pak mohly děti i se svými rodiči, kterým tímto děkujeme za doprovod a podporu akce, sledovat další pěvecké i taneční výstupy a zatleskat všem, díky kterým jsou nyní Vánoce zase o pár krůčků blíž.


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka