Detail zprávy
12.01.2015 DIVADLO ŠTERNBERK

První divadlo, které děti navštívilo po Novém roce, přijelo ze Šternberka s plyšovými maňásky. Představilo tři pohádky: O Budulínkovi, Budka v poli a pohádku Máša a medvěd. V každém příběhu vystupovala lesní zvířátka, která mají v zimě nedostatek potravy. I naše mateřská škola by jim chtěla dopřát poklidnou zimu. Proto Vás touto cestou žádáme o pomoc při sběru suchého pečiva, které můžete zanechat na svých třídách. Následovně poputuje k myslivcům.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka