Detail zprávy
12.01.2015 DIVADLO ŠTERNBERK

První divadlo, které děti navštívilo po Novém roce, přijelo ze Šternberka s plyšovými maňásky. Představilo tři pohádky: O Budulínkovi, Budka v poli a pohádku Máša a medvěd. V každém příběhu vystupovala lesní zvířátka, která mají v zimě nedostatek potravy. I naše mateřská škola by jim chtěla dopřát poklidnou zimu. Proto Vás touto cestou žádáme o pomoc při sběru suchého pečiva, které můžete zanechat na svých třídách. Následovně poputuje k myslivcům.


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka