12.01.2015 DIVADLO ŠTERNBERK

První divadlo, které děti navštívilo po Novém roce, přijelo ze Šternberka s plyšovými maňásky. Představilo tři pohádky: O Budulínkovi, Budka v poli a pohádku Máša a medvěd. V každém příběhu vystupovala lesní zvířátka, která mají v zimě nedostatek potravy. I naše mateřská škola by jim chtěla dopřát poklidnou zimu. Proto Vás touto cestou žádáme o pomoc při sběru suchého pečiva, které můžete zanechat na svých třídách. Následovně poputuje k myslivcům.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»