Detail zprávy
12.01.2015 DIVADLO ŠTERNBERK

První divadlo, které děti navštívilo po Novém roce, přijelo ze Šternberka s plyšovými maňásky. Představilo tři pohádky: O Budulínkovi, Budka v poli a pohádku Máša a medvěd. V každém příběhu vystupovala lesní zvířátka, která mají v zimě nedostatek potravy. I naše mateřská škola by jim chtěla dopřát poklidnou zimu. Proto Vás touto cestou žádáme o pomoc při sběru suchého pečiva, které můžete zanechat na svých třídách. Následovně poputuje k myslivcům.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka