Detail zprávy
19.02.2015 TŘÍDNÍ KARNEVAL KOŤÁTEK

V den tradičního karnevalu byla většina dětí třídy Koťátko bílé puntíkovaná pro onemocnění neštovic, a tak na této atraktivní školní akci chyběla. Na přání již uzdravených dětí jsme proto zorganizovali ve čtvrtek 19.února náhradní třídní karneval. Všechny děti přišly v nápaditých kostýmech, byly ve svém přestrojení k nepoznání. Všechny se veselily, tancovaly, soutěžily, hodovaly s dobrotami, které jsme den předem společně vyrobili z piškotů, marmelády, nutely a čokolády, které nám přinesli rodiče. Nechyběla ani oblíbená tombola a každý byl obdarován drobným dárkem. Odměnou nám byla rozzářená očka a spokojený úsměv dětí.


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka