Detail zprávy
19.02.2015 TŘÍDNÍ KARNEVAL KOŤÁTEK

V den tradičního karnevalu byla většina dětí třídy Koťátko bílé puntíkovaná pro onemocnění neštovic, a tak na této atraktivní školní akci chyběla. Na přání již uzdravených dětí jsme proto zorganizovali ve čtvrtek 19.února náhradní třídní karneval. Všechny děti přišly v nápaditých kostýmech, byly ve svém přestrojení k nepoznání. Všechny se veselily, tancovaly, soutěžily, hodovaly s dobrotami, které jsme den předem společně vyrobili z piškotů, marmelády, nutely a čokolády, které nám přinesli rodiče. Nechyběla ani oblíbená tombola a každý byl obdarován drobným dárkem. Odměnou nám byla rozzářená očka a spokojený úsměv dětí.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka