01.01.1970

V den tradičního karnevalu byla většina dětí třídy Koťátko bílé puntíkovaná pro onemocnění neštovic, a tak na této atraktivní školní akci chyběla. Na přání již uzdravených dětí jsme proto zorganizovali ve čtvrtek 19.února náhradní třídní karneval. Všechny děti přišly v nápaditých kostýmech, byly ve svém přestrojení k nepoznání. Všechny se veselily, tancovaly, soutěžily, hodovaly s dobrotami, které jsme den předem společně vyrobili z piškotů, marmelády, nutely a čokolády, které nám přinesli rodiče. Nechyběla ani oblíbená tombola a každý byl obdarován drobným dárkem. Odměnou nám byla rozzářená očka a spokojený úsměv dětí.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»