Detail zprávy
23.02.2015 STAVÍME SNĚHULÁKY PRO AFRIKU

Obecně prospěšná společnost „ Kola pro Afriku“ ve spolupráci s Gymnáziem Ostrava – Hrabůvka připravila pod záštitou ministra školství charitativní akci „ Sněhuláci pro Afriku“ s podtitulem Děti pomáhají dětem. Cílem bylo postavit co nejvíce sněhuláků, přičemž forma pomoci spočívala ve výběru startovného 50 Kč za každého vyrobeného sněhuláka. Za vybraný obnos organizace „Kola pro Afriku“ shromáždí a opraví kola, která jsou mnohdy jediný způsob, jak se děti v Africe mohou dostat do školy. Bez tohoto dopravního prostředku mnohakilometrové vzdálenosti nejsou schopny překonat a cesta do školy není každodenní běžnou záležitostí, ale mnohdy nedostupným snem.
Chtěli bychom vám všem, kteří naši akci podpořili, poděkovat za zájem a spolupráci. Veselá a pohodová atmosféra je vidět i na fotografiích z našeho společného tvoření.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka