09.03.2015 DIVADLO - PUTOVÁNÍ PO BESKYDECH

Pondělní dopoledne zpestřilo dětem Divadlo Kaňka s pohádkou  "Putování po Beskydech".
Pohádka se odehrávala u nás v Beskydech a dětem ji vyprávěl  chasník Jura a děvče Andulka, kteří spolu putovali  tímto krásným krajem. S dětmi si společně zazpívali oblíbené lidové písničky Beskyde, Beskyde,  Okolo Frýdku cestička, My jsme Valaši a mnoho dalších.
V příběhu se děti dozvěděly co je to frgál, štramberské uši nebo kde se nacházejí Čertovy kameny. Divadelní představení bylo velmi poučné a děti je odměnily svým potleskem.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»