Detail zprávy
17.03.2015 LOUTNIČKA - pěvecká soutěž

Obvodního kola pěvecké soutěže Loutnička 2015, které v úterý 17. března pořádala 8. základní škola ve Frýdku-Místku, se zúčastnila také Veronika Pokludová z naší mateřské školy. Vystoupila s písněmi Černá vlna na bílém beránku a Pásla ovečky, a spolu s ostatními sólisty nejmladší věkové kategorie si ze soutěže odnesla nejen účastnický list a několik drobných odměn, ale především zážitek z příjemného odpoledne laděného do tónů krásných lidových písniček. Verunce tleskáme za vzornou reprezentaci naší školky a jejím rodičům děkujeme za podporu a doprovod. 

A pozvánka nakonec – koncert vítězů všech kategorií soutěže se koná ve středu 25. března 2015 v 17.00 hodin v Rytířském sále frýdeckého zámku.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka