Detail zprávy
25.03.2015 POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska jako každý rok, tak i letos vyhlásilo výtvarnou soutěž
„Požární ochrana očima dětí“.
Našemu tvoření předcházely rozhovory o hasičích, jejich pomoci při požárech, živelných pohromách i o ochraně životního prostředí. Také jsme si povídali o nebezpečných dětských hrách, příčinách požárů nebo o chování při manipulaci s ohněm. Získané poznatky a vědomosti pomohly dětem rozvinout fantazii a namalovat obrázky, které si sami můžete prohlédnout. Myslíme, že se nám opravdu povedly.

 

A v červnu už máme domluvenou návštěvu u hasičů!


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka