25.03.2015 POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska jako každý rok, tak i letos vyhlásilo výtvarnou soutěž
„Požární ochrana očima dětí“.
Našemu tvoření předcházely rozhovory o hasičích, jejich pomoci při požárech, živelných pohromách i o ochraně životního prostředí. Také jsme si povídali o nebezpečných dětských hrách, příčinách požárů nebo o chování při manipulaci s ohněm. Získané poznatky a vědomosti pomohly dětem rozvinout fantazii a namalovat obrázky, které si sami můžete prohlédnout. Myslíme, že se nám opravdu povedly.

A v červnu už máme domluvenou návštěvu u hasičů!

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»