Detail zprávy
31.03.2015 VELIKONOČNÍ DÍLNY

Poslední březnový den se na třídách sešli rodiče, děti, jejich sourozenci a p. učitelky, aby si na tradičních velikonočních dílnách vyrobili jarní či velikonoční ozdobu, aby společně sdíleli sváteční jarní atmosféru plnou očekávání a radosti. Účast byla bohatá a děti spolu s rodiči si domů odnášely nejen připomínku jara v podobě dekorací, ale také pocit příjemně strávených chvil v mateřské škole spolu se svými nejbližšími.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka