Detail zprávy
31.03.2015 VELIKONOČNÍ DÍLNY

Poslední březnový den se na třídách sešli rodiče, děti, jejich sourozenci a p. učitelky, aby si na tradičních velikonočních dílnách vyrobili jarní či velikonoční ozdobu, aby společně sdíleli sváteční jarní atmosféru plnou očekávání a radosti. Účast byla bohatá a děti spolu s rodiči si domů odnášely nejen připomínku jara v podobě dekorací, ale také pocit příjemně strávených chvil v mateřské škole spolu se svými nejbližšími.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka