Detail zprávy
21.04.2015 ZELENÝ DEN ve Sluníčku

Tento týden slavíme Den Země a děti ve třídě Sluníčko jej oslavily "Zeleným dnem" ve své třídě. Děti a paní učitelky se sešly v zeleném oblečení a zelenýma nožičkama vyťapkali pro broučky trávníkový koberec. Zelená byla tento den barva naše a i pracovní list se krásně zazelenal. Stavby byly celé ze zelených kostiček a  k zalévání fazolí a čočky nám posloužila zelená konvička. K pití nám paní kuchařky připravily zelený nápoj a špenátová polévka všem chutnala. Zelený den se nám vydařil a vy se na něj můžete podívat na našich fotografiích.


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka