21.04.2015 ZELENÝ DEN ve Sluníčku

Tento týden slavíme Den Země a děti ve třídě Sluníčko jej oslavily "Zeleným dnem" ve své třídě. Děti a paní učitelky se sešly v zeleném oblečení a zelenýma nožičkama vyťapkali pro broučky trávníkový koberec. Zelená byla tento den barva naše a i pracovní list se krásně zazelenal. Stavby byly celé ze zelených kostiček a  k zalévání fazolí a čočky nám posloužila zelená konvička. K pití nám paní kuchařky připravily zelený nápoj a špenátová polévka všem chutnala. Zelený den se nám vydařil a vy se na něj můžete podívat na našich fotografiích.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»