Detail zprávy
21.04.2015 ZELENÝ DEN ve Sluníčku

Tento týden slavíme Den Země a děti ve třídě Sluníčko jej oslavily "Zeleným dnem" ve své třídě. Děti a paní učitelky se sešly v zeleném oblečení a zelenýma nožičkama vyťapkali pro broučky trávníkový koberec. Zelená byla tento den barva naše a i pracovní list se krásně zazelenal. Stavby byly celé ze zelených kostiček a  k zalévání fazolí a čočky nám posloužila zelená konvička. K pití nám paní kuchařky připravily zelený nápoj a špenátová polévka všem chutnala. Zelený den se nám vydařil a vy se na něj můžete podívat na našich fotografiích.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka