Detail zprávy
09.02.2015 DIVADLO BONBÓN - pohádka O malé čarodějnici

Divadlo Bonbón k nám přijelo 9. února s interaktivní pohádkou jednoho herce "O malé čarodějnici" a jejím kamarádu havranovi, plnou čar a kouzel, prolínání reality a světa fantazie. Děti byly po celou dobu nenásilně vtahovány do děje - zpívaly, rytmizovaly, kouzlily... Přitom pomáhaly splnit čarodějnici tři úkoly, aby láska a dobro zvítězily, protože jen s láskou bude svět takový, jaký má být.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka