23.04.2015 JAK JSME SÁZELI KEŘÍK

Jako každoročně jsme s dětmi ze třídy Motýlek slavili Den Země. Napadlo nás, že bychom jej chtěli oslavit v přírodě a při té příležitosti zasadit keř. Všechny děti se sázením pomáhaly. Lopatkami vykopaly jámu, a kdo neměl lopatku, udusával hlínu nebo zaléval keřík vodou. Jediná věc nám pokazila radost. Pod stromy v okolí jsme objevili ilegálně založenou skládku. Bylo smutné vidět, co jsou lidé schopni volně vyhodit do přírody. Motýlci už vědí, proč je tak důležité odpady shromažďovat na určených skládkách a chránit tak přírodu.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»