Detail zprávy
23.04.2015 JAK JSME SÁZELI KEŘÍK

Jako každoročně jsme s dětmi ze třídy Motýlek slavili Den Země. Napadlo nás, že bychom jej chtěli oslavit v přírodě a při té příležitosti zasadit keř. Všechny děti se sázením pomáhaly. Lopatkami vykopaly jámu, a kdo neměl lopatku, udusával hlínu nebo zaléval keřík vodou. Jediná věc nám pokazila radost. Pod stromy v okolí jsme objevili ilegálně založenou skládku. Bylo smutné vidět, co jsou lidé schopni volně vyhodit do přírody. Motýlci už vědí, proč je tak důležité odpady shromažďovat na určených skládkách a chránit tak přírodu.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka