Detail zprávy
23.04.2015 JAK JSME SÁZELI KEŘÍK

Jako každoročně jsme s dětmi ze třídy Motýlek slavili Den Země. Napadlo nás, že bychom jej chtěli oslavit v přírodě a při té příležitosti zasadit keř. Všechny děti se sázením pomáhaly. Lopatkami vykopaly jámu, a kdo neměl lopatku, udusával hlínu nebo zaléval keřík vodou. Jediná věc nám pokazila radost. Pod stromy v okolí jsme objevili ilegálně založenou skládku. Bylo smutné vidět, co jsou lidé schopni volně vyhodit do přírody. Motýlci už vědí, proč je tak důležité odpady shromažďovat na určených skládkách a chránit tak přírodu.


ZPRÁVY

27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
25.06.2019

KOŤÁTKA NA VÝLETĚ

13 fotografie
celá zpráva »»
21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka