Detail zprávy
23.04.2015 JAK JSME SÁZELI KEŘÍK

Jako každoročně jsme s dětmi ze třídy Motýlek slavili Den Země. Napadlo nás, že bychom jej chtěli oslavit v přírodě a při té příležitosti zasadit keř. Všechny děti se sázením pomáhaly. Lopatkami vykopaly jámu, a kdo neměl lopatku, udusával hlínu nebo zaléval keřík vodou. Jediná věc nám pokazila radost. Pod stromy v okolí jsme objevili ilegálně založenou skládku. Bylo smutné vidět, co jsou lidé schopni volně vyhodit do přírody. Motýlci už vědí, proč je tak důležité odpady shromažďovat na určených skládkách a chránit tak přírodu.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka