Detail zprávy
24.04.2015 CESTA ZA POKLADEM - oslava Dne Země

Ve čtvrtek 23. 4. 2015 jsme společně s rodiči oslavili svátek Země. A to tím, že jsme uspořádali akci, která se jmenovala Cesta za pokladem. Sešli jsme se odpoledne před školkou, kde se s námi všemi přivítala paní ředitelka. Poté jsme se vydali po vytýčené trase s plněním zábavných úkolů. Tyto úkoly byly zajímavé a pro nás velmi přínosné. Dozvěděli jsme se, jak máme správně třídit odpad, co znamená slovo ekologie, sbírali jsme a třídili plastová víčka, křídami jsme kreslili obrázky pro naši Zemi a plnili spoustu dalších úkolů. Někteří z nás poprvé v životě viděli strom bonbónovník. Když všechny bonbóny ze stromu zmizely v našich pusinkách a kapsách, nastala ta chvíle, kdy jsme dorazili do cíle a začali hledat poklad. Víte, co bylo naším pokladem? Samá lízátka zapíchnutá v zemi. Na závěr nám paní učitelky rozdaly pirátské omalovánky. Počasí nám přálo, nálada byla výborná. Děti z naší školky byly velmi spokojené a šťastné, což bylo zase odměnou pro paní učitelky, které celou akci organizovaly.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka