Detail zprávy
24.04.2015 CESTA ZA POKLADEM - oslava Dne Země

Ve čtvrtek 23. 4. 2015 jsme společně s rodiči oslavili svátek Země. A to tím, že jsme uspořádali akci, která se jmenovala Cesta za pokladem. Sešli jsme se odpoledne před školkou, kde se s námi všemi přivítala paní ředitelka. Poté jsme se vydali po vytýčené trase s plněním zábavných úkolů. Tyto úkoly byly zajímavé a pro nás velmi přínosné. Dozvěděli jsme se, jak máme správně třídit odpad, co znamená slovo ekologie, sbírali jsme a třídili plastová víčka, křídami jsme kreslili obrázky pro naši Zemi a plnili spoustu dalších úkolů. Někteří z nás poprvé v životě viděli strom bonbónovník. Když všechny bonbóny ze stromu zmizely v našich pusinkách a kapsách, nastala ta chvíle, kdy jsme dorazili do cíle a začali hledat poklad. Víte, co bylo naším pokladem? Samá lízátka zapíchnutá v zemi. Na závěr nám paní učitelky rozdaly pirátské omalovánky. Počasí nám přálo, nálada byla výborná. Děti z naší školky byly velmi spokojené a šťastné, což bylo zase odměnou pro paní učitelky, které celou akci organizovaly.


ZPRÁVY

27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
25.06.2019

KOŤÁTKA NA VÝLETĚ

13 fotografie
celá zpráva »»
21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka