Detail zprávy
28.04.2015 MIMINKO V MATEŘÍDOUŠCE

V tomto období si na třídě Sluníčko povídáme o lidském těle a o všem, co k němu patří (růst, rozdíly mezi lidmi, orgánech, kůži, svalech, kostech, smyslech, pocitech). Proto k nám přišla maminka našeho Matěje s miminkem. Jsou mu 2 měsíce, váží asi 5,5 kg a jmenuje se Toník (nebo taky Toňulka). Dozvěděli jsme se, co dělá miminko celý den (leží, spí, papá, křičí), co má nejraději (mlíčko od maminky), že má rádo červenou barvu (to se naučil v bříšku, když na něj svítilo sluníčko), že usne při vysavači (připomíná mu zvuk maminčina žaludku). A co se dětem líbilo nejvíce? Oblečení, botičky, prsty, nožičky, celý Toník, ale taky to, jak šňůrka (pupeční šňůra) vede do pupíku miminka a tím ho maminka krmí. Děkujeme za pěknou návštěvu.


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka