Detail zprávy
28.04.2015 MIMINKO V MATEŘÍDOUŠCE

V tomto období si na třídě Sluníčko povídáme o lidském těle a o všem, co k němu patří (růst, rozdíly mezi lidmi, orgánech, kůži, svalech, kostech, smyslech, pocitech). Proto k nám přišla maminka našeho Matěje s miminkem. Jsou mu 2 měsíce, váží asi 5,5 kg a jmenuje se Toník (nebo taky Toňulka). Dozvěděli jsme se, co dělá miminko celý den (leží, spí, papá, křičí), co má nejraději (mlíčko od maminky), že má rádo červenou barvu (to se naučil v bříšku, když na něj svítilo sluníčko), že usne při vysavači (připomíná mu zvuk maminčina žaludku). A co se dětem líbilo nejvíce? Oblečení, botičky, prsty, nožičky, celý Toník, ale taky to, jak šňůrka (pupeční šňůra) vede do pupíku miminka a tím ho maminka krmí. Děkujeme za pěknou návštěvu.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka