Detail zprávy
28.04.2015 MIMINKO V MATEŘÍDOUŠCE

V tomto období si na třídě Sluníčko povídáme o lidském těle a o všem, co k němu patří (růst, rozdíly mezi lidmi, orgánech, kůži, svalech, kostech, smyslech, pocitech). Proto k nám přišla maminka našeho Matěje s miminkem. Jsou mu 2 měsíce, váží asi 5,5 kg a jmenuje se Toník (nebo taky Toňulka). Dozvěděli jsme se, co dělá miminko celý den (leží, spí, papá, křičí), co má nejraději (mlíčko od maminky), že má rádo červenou barvu (to se naučil v bříšku, když na něj svítilo sluníčko), že usne při vysavači (připomíná mu zvuk maminčina žaludku). A co se dětem líbilo nejvíce? Oblečení, botičky, prsty, nožičky, celý Toník, ale taky to, jak šňůrka (pupeční šňůra) vede do pupíku miminka a tím ho maminka krmí. Děkujeme za pěknou návštěvu.


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka