Detail zprávy
06.05.2015 VÝTVARNÁ SOUTĚŽ - MALOVANÁ PÍSNIČKA 2015

Každý rok se děti z naší MŠ zúčastňují výtvarné soutěže „Malovaná písnička“, kterou vyhlašuje Dům dětí a mládeže Ostrava-Poruba. Téma soutěže je výtvarně ztvárnit píseň podle vlastního výběru. Do soutěže jsme poslali ilustrace k písním: Travička zelená, Milá maminko a Benjamínek. Výtvarné práce budou vyhodnoceny odbornou porotou a stanou se součástí výzdoby zdravotnických zařízení v Ostravě.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka