06.05.2015 SOUTĚŽ S PANEM POPELOU

Vážení rodiče,
chtěli bychom vám a dětem poděkovat za aktivní účast v ekologické soutěži s Panem Popelou, ve které společně sbíráme papír a šetříme životní prostředí. Určitě vás zajímá, jak si ve sběru papíru vede naše MŠ v konkurenci s jinými školami.

K 31. 3. 2015 byla naše MŠ na 128. místě z 242 zúčastněných škol podle počtu kilogramů nasbíraného papíru na jednoho žáka, a podle celkového množství nasbíraného papíru jsme na krásném 121. místě.
Doufáme, že vás tyto výsledky ještě více povzbudí k dalším sběrovým aktivitám a spolu s dětmi uděláme naše životní prostředí ještě krásnější.

Pozor! Papír sbíráme do 31. května.

Děkujeme.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»