07.05.2015 PŘÍRODNÍ ZAHRADA V MATEŘÍDOUŠCE

Za významné pomoci magistrátu města Frýdek-Místek je v současné době realizována z Operačního programu Životního prostředí revitalizace školní zahrady, která bude mít charakter přírodní zahrady. Již nyní se můžete na základě studie seznámit s projektem a jejich změnami, které nastanou na naší školní zahradě po ukončení tohoto projektu. (viz Koordinační situace v oddíle Možná vás bude zajímat).

Práce na zahradě pokračují, postupně se mění její vzhled, následně bude doplněná o hrové prvky, ale také o bylinkové záhonky, ovocné stromy, keře ...

A kdy se mohou těšit děti z jejího užívání?

Zahrada by měla být dodavatelskou firmou předána v měsíci červnu, ale na její užívání si budou muset ještě do zahájení školního roku v září počkat.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»