Detail zprávy
14.05.2015 DEN MATEK ve třídě Sluníčko

Vždy v tomto čase se v naší MŠ scházíme, abychom společně oslavili Den matek. Po přivítání maminek a ostatních hostů děti s nadšením tančily, přednášely básničky a zpívaly písničky o maminkách, babičkách. Na závěr vystoupení předaly svým nejmilejším přáníčka se svou fotografií a také srdíčka s pusinkou, která samy vyrobily. Děti sklidily velký potlesk, atmosféra byla příjemná a velmi milá. Měli jsme dobrý pocit, že jsme mohli své nejbližší potěšit.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka