Detail zprávy
14.05.2015 DEN MATEK ve třídě Sluníčko

Vždy v tomto čase se v naší MŠ scházíme, abychom společně oslavili Den matek. Po přivítání maminek a ostatních hostů děti s nadšením tančily, přednášely básničky a zpívaly písničky o maminkách, babičkách. Na závěr vystoupení předaly svým nejmilejším přáníčka se svou fotografií a také srdíčka s pusinkou, která samy vyrobily. Děti sklidily velký potlesk, atmosféra byla příjemná a velmi milá. Měli jsme dobrý pocit, že jsme mohli své nejbližší potěšit.


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka