Detail zprávy
14.05.2015 DEN MATEK ve třídě Sluníčko

Vždy v tomto čase se v naší MŠ scházíme, abychom společně oslavili Den matek. Po přivítání maminek a ostatních hostů děti s nadšením tančily, přednášely básničky a zpívaly písničky o maminkách, babičkách. Na závěr vystoupení předaly svým nejmilejším přáníčka se svou fotografií a také srdíčka s pusinkou, která samy vyrobily. Děti sklidily velký potlesk, atmosféra byla příjemná a velmi milá. Měli jsme dobrý pocit, že jsme mohli své nejbližší potěšit.


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka