14.05.2015 DEN MATEK ve třídě Sluníčko

Vždy v tomto čase se v naší MŠ scházíme, abychom společně oslavili Den matek. Po přivítání maminek a ostatních hostů děti s nadšením tančily, přednášely básničky a zpívaly písničky o maminkách, babičkách. Na závěr vystoupení předaly svým nejmilejším přáníčka se svou fotografií a také srdíčka s pusinkou, která samy vyrobily. Děti sklidily velký potlesk, atmosféra byla příjemná a velmi milá. Měli jsme dobrý pocit, že jsme mohli své nejbližší potěšit.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»