Detail zprávy
02.06.2015 VÝLET K HASIČŮM

V úterý 2. června jsme navštívili Školní a výcvikové zařízení HZS ve Frýdku-Místku na Pavlíkově ulici. Před plánovanou exkurzí si děti hodně povídaly o záslužné, ale také velmi náročné a nebezpečné práci hasičů.
   Co mohly  při své návštěvě vidět – zažít? Prohlédly si hasičské auto a veškeré jeho vybavení, zkusily udržet hasičskou stříkačku s proudící vodou a zaměřit ji přímo na cíl , ty nejodvážnější se rozhlédly po širokém okolí z výsuvné plošiny. Velikou zkouškou obratnosti byl pro děti tzv. Polygon . Je to vlastně labyrint plný překážek, které děti zdolávaly s velkou chutí. Pro skutečné hasiče je to ovšem  značně obtížnější. Musí přitom s sebou totiž nosit  celou svou výstroj.
   Návštěva u hasičů nám přinesla nevšední zážitky, na které budeme ještě dlouho vzpomínat.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka