Detail zprávy
02.06.2015 VÝLET K HASIČŮM

V úterý 2. června jsme navštívili Školní a výcvikové zařízení HZS ve Frýdku-Místku na Pavlíkově ulici. Před plánovanou exkurzí si děti hodně povídaly o záslužné, ale také velmi náročné a nebezpečné práci hasičů.
   Co mohly  při své návštěvě vidět – zažít? Prohlédly si hasičské auto a veškeré jeho vybavení, zkusily udržet hasičskou stříkačku s proudící vodou a zaměřit ji přímo na cíl , ty nejodvážnější se rozhlédly po širokém okolí z výsuvné plošiny. Velikou zkouškou obratnosti byl pro děti tzv. Polygon . Je to vlastně labyrint plný překážek, které děti zdolávaly s velkou chutí. Pro skutečné hasiče je to ovšem  značně obtížnější. Musí přitom s sebou totiž nosit  celou svou výstroj.
   Návštěva u hasičů nám přinesla nevšední zážitky, na které budeme ještě dlouho vzpomínat.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka