Detail zprávy
02.06.2015 VÝLET K HASIČŮM

V úterý 2. června jsme navštívili Školní a výcvikové zařízení HZS ve Frýdku-Místku na Pavlíkově ulici. Před plánovanou exkurzí si děti hodně povídaly o záslužné, ale také velmi náročné a nebezpečné práci hasičů.
   Co mohly  při své návštěvě vidět – zažít? Prohlédly si hasičské auto a veškeré jeho vybavení, zkusily udržet hasičskou stříkačku s proudící vodou a zaměřit ji přímo na cíl , ty nejodvážnější se rozhlédly po širokém okolí z výsuvné plošiny. Velikou zkouškou obratnosti byl pro děti tzv. Polygon . Je to vlastně labyrint plný překážek, které děti zdolávaly s velkou chutí. Pro skutečné hasiče je to ovšem  značně obtížnější. Musí přitom s sebou totiž nosit  celou svou výstroj.
   Návštěva u hasičů nám přinesla nevšední zážitky, na které budeme ještě dlouho vzpomínat.


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka