Detail zprávy
19.06.2015 PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

V pátek odpoledne se počasí rozhodlo, že s tradičním průběhem zahradní slavnosti trochu zatočí. Změnu v programu i místě konání připravované akce však zvládli na výbornou jak pořadatelé, tak hosté, a na jedničku s hvězdičkou pak naše skvělé děti. V jídelně 11. ZŠ zazněly kromě tradiční „hymny“ MŠ s názvem Mateřídouška i další tři písničky, při veselém tanečním vystoupení s názvem Naše kapela pocítili příliv energie i diváci, kteří děti podpořili pořádným potleskem, a pasování školáků bylo důstojným vyvrcholením slavnostního loučení. Budoucí prvňáčci si domů odnesli nejen pěknou knihu pro první samostatné čtení a památeční fotografii z absolventského školkového tabla, ale určitě i pocit, že se původně zamračené  odpoledne náramně vydařilo…


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka