Detail zprávy
19.06.2015 PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

V pátek odpoledne se počasí rozhodlo, že s tradičním průběhem zahradní slavnosti trochu zatočí. Změnu v programu i místě konání připravované akce však zvládli na výbornou jak pořadatelé, tak hosté, a na jedničku s hvězdičkou pak naše skvělé děti. V jídelně 11. ZŠ zazněly kromě tradiční „hymny“ MŠ s názvem Mateřídouška i další tři písničky, při veselém tanečním vystoupení s názvem Naše kapela pocítili příliv energie i diváci, kteří děti podpořili pořádným potleskem, a pasování školáků bylo důstojným vyvrcholením slavnostního loučení. Budoucí prvňáčci si domů odnesli nejen pěknou knihu pro první samostatné čtení a památeční fotografii z absolventského školkového tabla, ale určitě i pocit, že se původně zamračené  odpoledne náramně vydařilo…


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka