22.06.2015 ZAHRADNÍ SLAVNOST

Zahradní slavnost netradičně na školním hřišti Základní školy Jiřího z Poděbrad

Když se v pátek před zahradní slavností objevil nepříjemný déšť, vzalo nám to úsměv z tváře. Naštěstí v pondělí nám počasí přálo a mohli jsme uskutečnit alespoň část  zábavného - sportovního programu.
Dopoledne jsme se s dětmi sešli na hřišti 11. ZŠ, kde jim byly rozdány soutěžní karty. Na čtyřech stanovištích byly nachystány disciplíny: skoky přes překážky, hod míčky do hokejisty, chůze po nataženém laně mezi stromy a nakonec i tunelové bludiště. Když se všem podařilo zdolat překážky, mohli si za odměnu zaskákat v nafukovacím hradu a dokonce se svézt na elektrických autíčkách.

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ

27.02.2019