Detail zprávy
22.06.2015 ZAHRADNÍ SLAVNOST

Zahradní slavnost netradičně na školním hřišti Základní školy Jiřího z Poděbrad

Když se v pátek před zahradní slavností objevil nepříjemný déšť, vzalo nám to úsměv z tváře. Naštěstí v pondělí nám počasí přálo a mohli jsme uskutečnit alespoň část  zábavného - sportovního programu.
Dopoledne jsme se s dětmi sešli na hřišti 11. ZŠ, kde jim byly rozdány soutěžní karty. Na čtyřech stanovištích byly nachystány disciplíny: skoky přes překážky, hod míčky do hokejisty, chůze po nataženém laně mezi stromy a nakonec i tunelové bludiště. Když se všem podařilo zdolat překážky, mohli si za odměnu zaskákat v nafukovacím hradu a dokonce se svézt na elektrických autíčkách.


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka