Detail zprávy
22.06.2015 ZAHRADNÍ SLAVNOST

Zahradní slavnost netradičně na školním hřišti Základní školy Jiřího z Poděbrad

Když se v pátek před zahradní slavností objevil nepříjemný déšť, vzalo nám to úsměv z tváře. Naštěstí v pondělí nám počasí přálo a mohli jsme uskutečnit alespoň část  zábavného - sportovního programu.
Dopoledne jsme se s dětmi sešli na hřišti 11. ZŠ, kde jim byly rozdány soutěžní karty. Na čtyřech stanovištích byly nachystány disciplíny: skoky přes překážky, hod míčky do hokejisty, chůze po nataženém laně mezi stromy a nakonec i tunelové bludiště. Když se všem podařilo zdolat překážky, mohli si za odměnu zaskákat v nafukovacím hradu a dokonce se svézt na elektrických autíčkách.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka