Detail zprávy
24.06.2015 VÝLET DO ZOO

V pátek 26. června se na nás usmálo sluníčko a "školáci" z naší školy vyjeli na výlet do ZOO Ostrava. Jeli jsme se podívat na žirafu BENTY, jejímž jsme patronem,  přivezli jsme tři pytle suchého pečiva, které nasbíraly děti společně s rodiči, a finanční sponzorský dar. Za žirafami jsme se dovezli vláčkem, prohlédli jsme si stálé expozice a největší ohlas u dětí vyvolala návštěva Selského dvora, kde děti obdivovaly domácí zvířátka s jejich mláďaty. Nálada byla výborná a výlet se nám všem moc líbil.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka