24.06.2015 VÝLET DO ZOO

V pátek 26. června se na nás usmálo sluníčko a "školáci" z naší školy vyjeli na výlet do ZOO Ostrava. Jeli jsme se podívat na žirafu BENTY, jejímž jsme patronem,  přivezli jsme tři pytle suchého pečiva, které nasbíraly děti společně s rodiči, a finanční sponzorský dar. Za žirafami jsme se dovezli vláčkem, prohlédli jsme si stálé expozice a největší ohlas u dětí vyvolala návštěva Selského dvora, kde děti obdivovaly domácí zvířátka s jejich mláďaty. Nálada byla výborná a výlet se nám všem moc líbil.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»