Detail zprávy
24.06.2015 VÝLET DO ZOO

V pátek 26. června se na nás usmálo sluníčko a "školáci" z naší školy vyjeli na výlet do ZOO Ostrava. Jeli jsme se podívat na žirafu BENTY, jejímž jsme patronem,  přivezli jsme tři pytle suchého pečiva, které nasbíraly děti společně s rodiči, a finanční sponzorský dar. Za žirafami jsme se dovezli vláčkem, prohlédli jsme si stálé expozice a největší ohlas u dětí vyvolala návštěva Selského dvora, kde děti obdivovaly domácí zvířátka s jejich mláďaty. Nálada byla výborná a výlet se nám všem moc líbil.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka