Detail zprávy
16.06.2015 KRESLENÍ S ILUSTRÁTOREM ADOLFEM DUDKEM

16. června navštívil naši MŠ Mateřídoušku ilustrátor časopisu Sluníčko a mnoha dětských knih skvělý pan Adolf Dudek se svým interaktivním vystoupením Pohádkové kreslení.
A kreslení, tancování, předvádění, dramatizace v jeho režii se zúčastnili všichni -  malí, velcí i paní učitelky. Všichni drželi pěsti pomocnici myšce v pohádce O veliké řepě; fandili Šípkové Růžence, aby ji vysvobodil ten správný princ; pomáhali Jeníčkovi a Mařence obelstít zlou ježibabu; zlobili se na vychytralou lišku, když vyzrála nad voňavým koblížkem. Všichni byli vtaženi do více než hodinového zážitkového show, všichni chtěli kreslit, hrát, pomáhat, …, všichni se veselili, všem bylo dobře. Nad vším zvítězilo dobro z pohádek. Následovala vtipná a svérázná autogramiáda nejenom do knih, ale taky na obličeje, ruce…podle přání dětí.
Rozloučili jsme se nejenom velkým potleskem s poděkováním, ale taky příslibem opětovné brzké návštěvy pana ilustrátora v naší MŠ. Byl totiž se svým programem jedinečný.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka