Detail zprávy
16.06.2015 KRESLENÍ S ILUSTRÁTOREM ADOLFEM DUDKEM

16. června navštívil naši MŠ Mateřídoušku ilustrátor časopisu Sluníčko a mnoha dětských knih skvělý pan Adolf Dudek se svým interaktivním vystoupením Pohádkové kreslení.
A kreslení, tancování, předvádění, dramatizace v jeho režii se zúčastnili všichni -  malí, velcí i paní učitelky. Všichni drželi pěsti pomocnici myšce v pohádce O veliké řepě; fandili Šípkové Růžence, aby ji vysvobodil ten správný princ; pomáhali Jeníčkovi a Mařence obelstít zlou ježibabu; zlobili se na vychytralou lišku, když vyzrála nad voňavým koblížkem. Všichni byli vtaženi do více než hodinového zážitkového show, všichni chtěli kreslit, hrát, pomáhat, …, všichni se veselili, všem bylo dobře. Nad vším zvítězilo dobro z pohádek. Následovala vtipná a svérázná autogramiáda nejenom do knih, ale taky na obličeje, ruce…podle přání dětí.
Rozloučili jsme se nejenom velkým potleskem s poděkováním, ale taky příslibem opětovné brzké návštěvy pana ilustrátora v naší MŠ. Byl totiž se svým programem jedinečný.


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka