Detail zprávy
16.06.2015 KRESLENÍ S ILUSTRÁTOREM ADOLFEM DUDKEM

16. června navštívil naši MŠ Mateřídoušku ilustrátor časopisu Sluníčko a mnoha dětských knih skvělý pan Adolf Dudek se svým interaktivním vystoupením Pohádkové kreslení.
A kreslení, tancování, předvádění, dramatizace v jeho režii se zúčastnili všichni -  malí, velcí i paní učitelky. Všichni drželi pěsti pomocnici myšce v pohádce O veliké řepě; fandili Šípkové Růžence, aby ji vysvobodil ten správný princ; pomáhali Jeníčkovi a Mařence obelstít zlou ježibabu; zlobili se na vychytralou lišku, když vyzrála nad voňavým koblížkem. Všichni byli vtaženi do více než hodinového zážitkového show, všichni chtěli kreslit, hrát, pomáhat, …, všichni se veselili, všem bylo dobře. Nad vším zvítězilo dobro z pohádek. Následovala vtipná a svérázná autogramiáda nejenom do knih, ale taky na obličeje, ruce…podle přání dětí.
Rozloučili jsme se nejenom velkým potleskem s poděkováním, ale taky příslibem opětovné brzké návštěvy pana ilustrátora v naší MŠ. Byl totiž se svým programem jedinečný.


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka