Detail zprávy
11.05.2015 DIVADLO JEDNA DVĚ

Divadélko Jednadvě k nám v pondělí 11. května zavítalo s pohádkou Dva medvědi. Loutkové divadelní představení o tátovi medvědovi, jeho synáčkovi a pejskovi sledovaly děti s opravdovým zaujetím. Možná si přitom ani neuvědomily, že celou pohádkou, všemi hlasy a pohyby maňásků, veselými písničkami a říkadly je provází jen jedna jediná paní herečka, která si na závěr zasloužila veliký potlesk všech diváků.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka