21.09.2015 FRYMÍK MEZI DĚTMI

I v letošním školním roce k nám přišel na návštěvu Frymík ze šachové školičky. Proč Frymík? Protože se narodil ve Frýdku - Místku. Společně jsme si zahráli pohádku, ve které se děti proměnily na krále, královnu, střelce a pěšce. Tímto příjemným způsobem se seznámily se šachovými figurkami. Nechyběla správná legrace a spousta smíchu. Chcete-li vědět, jak pohádka dopadla, přihlaste se do šachového kroužku. Děti se zde naučí porozumět složitosti šachové hry a rozvíjí při tom nejen logické myšlení, ale učí se též pozornosti, soustředění i umění prohrávat. Fotografie vám napoví, jak to u nás ve školce při této návštěvě vypadalo.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ