Detail zprávy
21.09.2015 FRYMÍK MEZI DĚTMI

I v letošním školním roce k nám přišel na návštěvu Frymík ze šachové školičky. Proč Frymík? Protože se narodil ve Frýdku - Místku. Společně jsme si zahráli pohádku, ve které se děti proměnily na krále, královnu, střelce a pěšce. Tímto příjemným způsobem se seznámily se šachovými figurkami. Nechyběla správná legrace a spousta smíchu. Chcete-li vědět, jak pohádka dopadla, přihlaste se do šachového kroužku. Děti se zde naučí porozumět složitosti šachové hry a rozvíjí při tom nejen logické myšlení, ale učí se též pozornosti, soustředění i umění prohrávat. Fotografie vám napoví, jak to u nás ve školce při této návštěvě vypadalo.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka