Detail zprávy
23.09.2015 JAK SI SPRÁVNĚ ČISTIT ZOUBKY

Všichni už víme, že si musíme pravidelně čistit zoubky. Šup s kartáčkem do pusy, dost dlouho tam s ním rejdit, a je hotovo. To nám to jde! Děláme to však vždycky správně?
     V úterý 23. září přišly do naší mateřské školy dvě budoucí zubní lékařky. A protože s sebou měly veliký model lidské čelisti a taky obří zubní kartáček, mohli jsme si všichni správné čištění vyzkoušet. Potom přišly na řadu naše vlastní zubní kartáčky, kterými si ve školce čistíme zoubky vždy po obědě. A byli jsme důkladně zkontrolováni, jestli neděláme při čištění chyby. Jen je trošku škoda, že na tuto besedu o zubní hygieně, organizovanou v rámci celorepublikového programu Dental Prevention, nepřišlo více rodičů. Mámy a tátové, až k nám zas ty šikovné studentky přijdou, určitě si udělejte chvilku času. Budete překvapeni, co všechno jsme se o svých zoubcích dozvěděli!


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka