23.09.2015 JAK SI SPRÁVNĚ ČISTIT ZOUBKY

Všichni už víme, že si musíme pravidelně čistit zoubky. Šup s kartáčkem do pusy, dost dlouho tam s ním rejdit, a je hotovo. To nám to jde! Děláme to však vždycky správně?
     V úterý 23. září přišly do naší mateřské školy dvě budoucí zubní lékařky. A protože s sebou měly veliký model lidské čelisti a taky obří zubní kartáček, mohli jsme si všichni správné čištění vyzkoušet. Potom přišly na řadu naše vlastní zubní kartáčky, kterými si ve školce čistíme zoubky vždy po obědě. A byli jsme důkladně zkontrolováni, jestli neděláme při čištění chyby. Jen je trošku škoda, že na tuto besedu o zubní hygieně, organizovanou v rámci celorepublikového programu Dental Prevention, nepřišlo více rodičů. Mámy a tátové, až k nám zas ty šikovné studentky přijdou, určitě si udělejte chvilku času. Budete překvapeni, co všechno jsme se o svých zoubcích dozvěděli!

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»