Detail zprávy
05.10.2015 DIVADLO - KYKYRYKÝ

Do mateřské školy zavítalo divadlo Kykyryký, které uvedlo dvě pohádky. Jednu méně známou O lišce, které chtěla přečkat zimu pod ledovou krou, a ta druhou, známější -     O kohoutkovi a slepičce. Obě pohádky měly své osobité kouzlo, ale v té druhé již zmíněné si s paní herečkou mohly zahrát i naše děti, což mělo veliký úspěch. Pohádky byly velmi zajímavé a děti měly příležitost se z nich i poučit o tom, že je dobré se umět s kamarádem spravedlivě rozdělit. Obdivuhodný výkon předvedla i paní herečka.


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka