Detail zprávy
05.10.2015 DIVADLO - KYKYRYKÝ

Do mateřské školy zavítalo divadlo Kykyryký, které uvedlo dvě pohádky. Jednu méně známou O lišce, které chtěla přečkat zimu pod ledovou krou, a ta druhou, známější -     O kohoutkovi a slepičce. Obě pohádky měly své osobité kouzlo, ale v té druhé již zmíněné si s paní herečkou mohly zahrát i naše děti, což mělo veliký úspěch. Pohádky byly velmi zajímavé a děti měly příležitost se z nich i poučit o tom, že je dobré se umět s kamarádem spravedlivě rozdělit. Obdivuhodný výkon předvedla i paní herečka.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka