Detail zprávy
05.10.2015 DIVADLO - KYKYRYKÝ

Do mateřské školy zavítalo divadlo Kykyryký, které uvedlo dvě pohádky. Jednu méně známou O lišce, které chtěla přečkat zimu pod ledovou krou, a ta druhou, známější -     O kohoutkovi a slepičce. Obě pohádky měly své osobité kouzlo, ale v té druhé již zmíněné si s paní herečkou mohly zahrát i naše děti, což mělo veliký úspěch. Pohádky byly velmi zajímavé a děti měly příležitost se z nich i poučit o tom, že je dobré se umět s kamarádem spravedlivě rozdělit. Obdivuhodný výkon předvedla i paní herečka.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka