05.10.2015 DIVADLO - KYKYRYKÝ

Do mateřské školy zavítalo divadlo Kykyryký, které uvedlo dvě pohádky. Jednu méně známou O lišce, které chtěla přečkat zimu pod ledovou krou, a ta druhou, známější -     O kohoutkovi a slepičce. Obě pohádky měly své osobité kouzlo, ale v té druhé již zmíněné si s paní herečkou mohly zahrát i naše děti, což mělo veliký úspěch. Pohádky byly velmi zajímavé a děti měly příležitost se z nich i poučit o tom, že je dobré se umět s kamarádem spravedlivě rozdělit. Obdivuhodný výkon předvedla i paní herečka.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»