Detail zprávy
20.10.2015 PODZIMNÍ DÍLNA - tř. Kuřátko a tř. Sluníčko

Všechny děti si rády hrají. A nejen s hračkami! Kaštany, žaludy, listy, šípky, jeřabiny, šišky různých  velikostí, ovocné a zeleninové plody…. to všechno se dá úžasně využít k podzimnímu tvoření. A ještě lepší je, když si s dětmi hrají i dospělí. V úterý 20. října se ve třídě Sluníčko a Kuřátko sešli malí i velcí a společně si užívali podzimní dílnu. Výrobky z přírodnin i veselé obrázky s dýněmi a netopýrky jsme zachytili na fotografiích, stejně jako dobrou náladu a zápal přítomných pro hrátky s dary podzimní přírody. Byla to opravdu zábava. A proto si s dětmi často hrajme.. Ne nadarmo  říká, že kdo si hraje, nezlobí.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka