20.10.2015 PODZIMNÍ DÍLNA - tř. Kuřátko a tř. Sluníčko

Všechny děti si rády hrají. A nejen s hračkami! Kaštany, žaludy, listy, šípky, jeřabiny, šišky různých  velikostí, ovocné a zeleninové plody…. to všechno se dá úžasně využít k podzimnímu tvoření. A ještě lepší je, když si s dětmi hrají i dospělí. V úterý 20. října se ve třídě Sluníčko a Kuřátko sešli malí i velcí a společně si užívali podzimní dílnu. Výrobky z přírodnin i veselé obrázky s dýněmi a netopýrky jsme zachytili na fotografiích, stejně jako dobrou náladu a zápal přítomných pro hrátky s dary podzimní přírody. Byla to opravdu zábava. A proto si s dětmi často hrajme.. Ne nadarmo  říká, že kdo si hraje, nezlobí.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»