Detail zprávy
20.10.2015 PODZIMNÍ DÍLNA - tř. Kuřátko a tř. Sluníčko

Všechny děti si rády hrají. A nejen s hračkami! Kaštany, žaludy, listy, šípky, jeřabiny, šišky různých  velikostí, ovocné a zeleninové plody…. to všechno se dá úžasně využít k podzimnímu tvoření. A ještě lepší je, když si s dětmi hrají i dospělí. V úterý 20. října se ve třídě Sluníčko a Kuřátko sešli malí i velcí a společně si užívali podzimní dílnu. Výrobky z přírodnin i veselé obrázky s dýněmi a netopýrky jsme zachytili na fotografiích, stejně jako dobrou náladu a zápal přítomných pro hrátky s dary podzimní přírody. Byla to opravdu zábava. A proto si s dětmi často hrajme.. Ne nadarmo  říká, že kdo si hraje, nezlobí.


ZPRÁVY

27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
25.06.2019

KOŤÁTKA NA VÝLETĚ

13 fotografie
celá zpráva »»
21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka