Detail zprávy
20.10.2015 PODZIMNÍ DÍLNA - tř. Kuřátko a tř. Sluníčko

Všechny děti si rády hrají. A nejen s hračkami! Kaštany, žaludy, listy, šípky, jeřabiny, šišky různých  velikostí, ovocné a zeleninové plody…. to všechno se dá úžasně využít k podzimnímu tvoření. A ještě lepší je, když si s dětmi hrají i dospělí. V úterý 20. října se ve třídě Sluníčko a Kuřátko sešli malí i velcí a společně si užívali podzimní dílnu. Výrobky z přírodnin i veselé obrázky s dýněmi a netopýrky jsme zachytili na fotografiích, stejně jako dobrou náladu a zápal přítomných pro hrátky s dary podzimní přírody. Byla to opravdu zábava. A proto si s dětmi často hrajme.. Ne nadarmo  říká, že kdo si hraje, nezlobí.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka