Detail zprávy
05.11.2015 BESEDA S MYSLIVCI

Dne 5. 11. přišli do školky na besedu myslivci.  Dětem poutavě vyprávěli o tom, co v lese dělají a o koho se starají. Ukázali jim paroží, kožešiny lesních zvířat a předvedli zvuky vábniček, které používají při své práci. S nimi přišel i jejich věrný kamarád a pomocník, lovecký pes. Ten dětem předvedl, jak umí nosit úlovky, které musí umět vyčenichat.
     Protože se blíží zima a zvířátka v lese potřebují naši pomoc, nasbíraly děti jako každý rok kaštany, žaludy a suché pečivo. Letos se podařilo nasbírat 181 kg kaštanů, 42 kg žaludů a 23 kg suchého pečiva. Vše společně děti předaly myslivcům a poděkovaly jim za jejich milou návštěvu.
Vám všem, kteří jste se na sběru podíleli, moc děkujeme!


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka