Detail zprávy
05.11.2015 BESEDA S MYSLIVCI

Dne 5. 11. přišli do školky na besedu myslivci.  Dětem poutavě vyprávěli o tom, co v lese dělají a o koho se starají. Ukázali jim paroží, kožešiny lesních zvířat a předvedli zvuky vábniček, které používají při své práci. S nimi přišel i jejich věrný kamarád a pomocník, lovecký pes. Ten dětem předvedl, jak umí nosit úlovky, které musí umět vyčenichat.
     Protože se blíží zima a zvířátka v lese potřebují naši pomoc, nasbíraly děti jako každý rok kaštany, žaludy a suché pečivo. Letos se podařilo nasbírat 181 kg kaštanů, 42 kg žaludů a 23 kg suchého pečiva. Vše společně děti předaly myslivcům a poděkovaly jim za jejich milou návštěvu.
Vám všem, kteří jste se na sběru podíleli, moc děkujeme!


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka