Detail zprávy
05.11.2015 BESEDA S MYSLIVCI

Dne 5. 11. přišli do školky na besedu myslivci.  Dětem poutavě vyprávěli o tom, co v lese dělají a o koho se starají. Ukázali jim paroží, kožešiny lesních zvířat a předvedli zvuky vábniček, které používají při své práci. S nimi přišel i jejich věrný kamarád a pomocník, lovecký pes. Ten dětem předvedl, jak umí nosit úlovky, které musí umět vyčenichat.
     Protože se blíží zima a zvířátka v lese potřebují naši pomoc, nasbíraly děti jako každý rok kaštany, žaludy a suché pečivo. Letos se podařilo nasbírat 181 kg kaštanů, 42 kg žaludů a 23 kg suchého pečiva. Vše společně děti předaly myslivcům a poděkovaly jim za jejich milou návštěvu.
Vám všem, kteří jste se na sběru podíleli, moc děkujeme!


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka