Detail zprávy
12.11.2015 BESEDA SE STRÁŽNICEMI MĚSTSKÉ POLICIE

Ve čtvrtek 12. listopadu 2015 nás navštívily strážnice z Městské policie ve Frýdku – Místku. Dozvěděli jsme se spoustu nových informací.
Například, že městská policie se stará pouze o město, státní policie o celou naši republiku. Podívali jsme se na policejní uniformu, seznámili se s důležitými čísly záchranného systému ČR. Na obrázcích, které nám strážnice ukázaly, jsme si rozebrali modelové situace, které se nám mohou při pohybu ve městě přihodit. Zapamatovali jsme si spoustu užitečných informací a rad. Jsme rádi, že je o naši bezpečnost dobře postaráno. Těšíme se na další besedu.


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka