12.11.2015 BESEDA SE STRÁŽNICEMI MĚSTSKÉ POLICIE

Ve čtvrtek 12. listopadu 2015 nás navštívily strážnice z Městské policie ve Frýdku – Místku. Dozvěděli jsme se spoustu nových informací.
Například, že městská policie se stará pouze o město, státní policie o celou naši republiku. Podívali jsme se na policejní uniformu, seznámili se s důležitými čísly záchranného systému ČR. Na obrázcích, které nám strážnice ukázaly, jsme si rozebrali modelové situace, které se nám mohou při pohybu ve městě přihodit. Zapamatovali jsme si spoustu užitečných informací a rad. Jsme rádi, že je o naši bezpečnost dobře postaráno. Těšíme se na další besedu.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»