Detail zprávy
30.11.2015 VYSTOUPENÍ PRO SENIORY

V pondělí 30. listopadu navštívily děti za třídy Sluníčko babičky a dědečky v domově pro seniory. Svým vystoupením plným písniček a básniček přišly děti zpříjemnit čas adventu. Pro děti to byla významná událost, protože vystupovaly na veřejnosti vůbec poprvé a mohly se pochlubit tím, co všechno umí. Předvánoční atmosféra nás všechny okouzlila a děti po vystoupení předaly seniorům své dárečky. Za vystoupení byly odměněny balíčkem dobrot.

Děkujeme mamince, p. Šiblové, která se zhostila fotografování, za doprovod na tuto pěknou akci.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka