30.11.2015 VYSTOUPENÍ PRO SENIORY

V pondělí 30. listopadu navštívily děti za třídy Sluníčko babičky a dědečky v domově pro seniory. Svým vystoupením plným písniček a básniček přišly děti zpříjemnit čas adventu. Pro děti to byla významná událost, protože vystupovaly na veřejnosti vůbec poprvé a mohly se pochlubit tím, co všechno umí. Předvánoční atmosféra nás všechny okouzlila a děti po vystoupení předaly seniorům své dárečky. Za vystoupení byly odměněny balíčkem dobrot.

Děkujeme mamince, p. Šiblové, která se zhostila fotografování, za doprovod na tuto pěknou akci.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»