Detail zprávy
30.11.2015 VYSTOUPENÍ PRO SENIORY

V pondělí 30. listopadu navštívily děti za třídy Sluníčko babičky a dědečky v domově pro seniory. Svým vystoupením plným písniček a básniček přišly děti zpříjemnit čas adventu. Pro děti to byla významná událost, protože vystupovaly na veřejnosti vůbec poprvé a mohly se pochlubit tím, co všechno umí. Předvánoční atmosféra nás všechny okouzlila a děti po vystoupení předaly seniorům své dárečky. Za vystoupení byly odměněny balíčkem dobrot.

Děkujeme mamince, p. Šiblové, která se zhostila fotografování, za doprovod na tuto pěknou akci.


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka