30.11.2015 VYSTOUPENÍ PRO SENIORY

V pondělí 30. listopadu navštívily děti za třídy Sluníčko babičky a dědečky v domově pro seniory. Svým vystoupením plným písniček a básniček přišly děti zpříjemnit čas adventu. Pro děti to byla významná událost, protože vystupovaly na veřejnosti vůbec poprvé a mohly se pochlubit tím, co všechno umí. Předvánoční atmosféra nás všechny okouzlila a děti po vystoupení předaly seniorům své dárečky. Za vystoupení byly odměněny balíčkem dobrot.

Děkujeme mamince, p. Šiblové, která se zhostila fotografování, za doprovod na tuto pěknou akci.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ