Detail zprávy
25.11.2015 PLAVÁČCI - II. skupina

Ve středu 16.12 skončil plavecký kurz pro druhou skupinu. Děti se naučily splývat nad vodou, pod vodou, naučily se plavat se záchrannými pásy a částečně i bez nich. Nejvíce oblíbená byla skluzavka do bazénu a velké pryžové desky, na kterých si děti hrály na piráty. V této skupině plavalo převážně více chlapců a byli paní plavčicí vždy pochváleni. Za absolvování plaveckého kurzu každý dostal diplom s papírovým kapříkem a s příslušným počtem rybích šupinek.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka