25.11.2015 PLAVÁČCI - II. skupina

Ve středu 16.12 skončil plavecký kurz pro druhou skupinu. Děti se naučily splývat nad vodou, pod vodou, naučily se plavat se záchrannými pásy a částečně i bez nich. Nejvíce oblíbená byla skluzavka do bazénu a velké pryžové desky, na kterých si děti hrály na piráty. V této skupině plavalo převážně více chlapců a byli paní plavčicí vždy pochváleni. Za absolvování plaveckého kurzu každý dostal diplom s papírovým kapříkem a s příslušným počtem rybích šupinek.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»