Detail zprávy
25.11.2015 PLAVÁČCI - II. skupina

Ve středu 16.12 skončil plavecký kurz pro druhou skupinu. Děti se naučily splývat nad vodou, pod vodou, naučily se plavat se záchrannými pásy a částečně i bez nich. Nejvíce oblíbená byla skluzavka do bazénu a velké pryžové desky, na kterých si děti hrály na piráty. V této skupině plavalo převážně více chlapců a byli paní plavčicí vždy pochváleni. Za absolvování plaveckého kurzu každý dostal diplom s papírovým kapříkem a s příslušným počtem rybích šupinek.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka