Detail zprávy
09.11.2015 ČERVENÁ KARKULKA - hudební pohádka

V pondělí 9. listopadu jsme s dětmi navštívili Základní uměleckou školu v Místku. Tam jsme zhlédli pohádku o Červené Karkulce. Jenže to nebyla taková ta pohádka, kterou všichni známe. V této pohádce vlk nesnědl ani babičku, ani Karkulku. Náš vlk se chtěl naučit zpívat. A jak to dopadlo? Musíte se zeptat vašich dětí. Jen ještě prozradím, že děti si hezky společně s herci zazpívaly a vše ještě ztvárnily i pohybem.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka