04.12.2015 MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

Celý počáteční prosincový týden panovalo mezi dětmi napětí. A co teprve v pátek!  Očekávaná návštěva Mikuláše, čerta a anděla byla sice předem vítaná, protože ti tři přece hodným dětem nosívají něco dobrého, ale co když jsme občas tak úplně hodní nebyli?
Začalo se pomalu stmívat a najednou byli tady. Do vyzdobené jídelny 11. základní školy trefili jako každý rok přesně ve čtyři hodiny odpoledne. Čert, Mikuláš i anděl znali opravdu všechny prohřešky dětí z Mateřídoušky. Taky ale věděli, zač mohou děti pochválit. Ještěže připravených písniček, které měly tři návštěvníky obměkčit, bylo dost, a děti je zazpívaly, jak nejlépe uměly. Čert a Mikuláš si při jedné z nich dokonce i zatančili.
Mikulášský balíček si nakonec odnesli domů úplně všichni. Tak zase příští rok! Slibujeme, že se polepšíme.

A i když v nás byla i letos malá dušička při každém zařinčení řetězu, bylo to moc hezké pozdní odpoledne…

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ