Detail zprávy
04.12.2015 MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

Celý počáteční prosincový týden panovalo mezi dětmi napětí. A co teprve v pátek!  Očekávaná návštěva Mikuláše, čerta a anděla byla sice předem vítaná, protože ti tři přece hodným dětem nosívají něco dobrého, ale co když jsme občas tak úplně hodní nebyli?
Začalo se pomalu stmívat a najednou byli tady. Do vyzdobené jídelny 11. základní školy trefili jako každý rok přesně ve čtyři hodiny odpoledne. Čert, Mikuláš i anděl znali opravdu všechny prohřešky dětí z Mateřídoušky. Taky ale věděli, zač mohou děti pochválit. Ještěže připravených písniček, které měly tři návštěvníky obměkčit, bylo dost, a děti je zazpívaly, jak nejlépe uměly. Čert a Mikuláš si při jedné z nich dokonce i zatančili.
Mikulášský balíček si nakonec odnesli domů úplně všichni. Tak zase příští rok! Slibujeme, že se polepšíme.

A i když v nás byla i letos malá dušička při každém zařinčení řetězu, bylo to moc hezké pozdní odpoledne…


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka